Beynəlxalq Onkoginekologiya Konfransı 2019
2019-cu il noyabrın 26-da Milli Onkologiya Mərkəzində “Beynəlxalq Onkoginekologiya Konfransı 2019” keçiriləcək. Konfransda Azərbaycan, Türkiyə, Rusiya Federasiyası və İngiltərədən mütəxəssislər onkoginekoloji xəstəlikləri əhatə edən təqdimatlarla çıxış edəcəklər. Konfrans Avropa Ginekoloji Onkologiya Cəmiyyəti (ESGO) tərəfindən dəstəklənir və Cəmiyyətin nümayəndəsi tədbirdə iştirak edəcək.
Konfransın qeydiyyatı Milli Onkologiya Mərkəzində saat 13:00 başlayacaq. Tədbirdə iştirak pulsuzdur. Konfransın sonunda iştirakçılara sertifikatlar təqdim olunacaq.
Tədbir Azərbaycan Respublikası Səhiyyə Nazirliyinin Elmi-Tibbi Şura tərəfindən akkreditasiyadan keçmişdir və 10 kredit vahidi verilmişdir.

Международная конференция по онкогинекологии 2019
26 ноября 2019 года в Национальном центре онкологии состоится Международная конференция по онкогинекологии 2019. Специалисты из Азербайджана, Турции, России и Англии выступят с докладами по онкогинекологическим заболеваниям. Конференция проводится при поддержке Европейского общества гинекологической онкологии (ESGO), и представитель Общества примет участие в этом мероприятии.Регистрация на конференцию начнется в 13:00 в Национальном центре онкологии. Участие в мероприятии бесплатное. В конце конференции участники получат сертификаты.
Форум аккредитован Научно-медицинским советом Министерства Здравоохранения Азербайджанской Республики, и по итогам участникам мероприятия будут зачислены 10 кредитных баллов